Reklama

Z wnioskiem o sprzedaż wystąpili mieszkańcy bloku

Opublikowano: śr, 19 lut 2020 21:00
Autor:

Z wnioskiem o sprzedaż wystąpili mieszkańcy bloku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radni powiatowi byli jednomyślni, kiedy mieli decydować o sprzedaży niewielkiej nieruchomości należącej do powiatu kolbuszowskiego.

Mowa o działce położonej w Weryni, w sąsiedztwie bloku mieszkalnego (przysiółek Kolonia). Nieruchomość, którą można znaleźć na mapach jako działkę nr 679.13, ma powierzchnię 0,0086 hektara. 

Jak wyjaśniała podczas styczniowych obrad Ewa Kornak, która kieruje Wydziałem Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami, z wnioskiem o sprzedaż wystąpili mieszkańcy wspomnianego bloku. 

- Ta nieruchomość ma kształt kwadratu i powierzchnię niecałego ara - poinformowała radnych Ewa Kornak. Jak dodała, działka znajduje się w środku podwórka należącego do mieszkańców, którzy tworzą Wspólnotę Mieszkaniową "Nasz Dom".

Samorządowcy nie mieli pytań w tej sprawie. Wszyscy obecny na sesji samorządowcy podnieśli rękę za sprzedażą gruntu bez ogłaszania wcześniej przetargu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE