Reklama

Z regionu. Zrabowali znicze z magazynu. Są zarzuty

Opublikowano:
Autor:

Z regionu. Zrabowali znicze z magazynu. Są zarzuty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dwoje podejrzanych mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego zostało zatrzymanych przez policję. Powodem było włamanie do dyskontu spożywczego i nietypowa kradzież.

Policja otrzymała zgłoszenie we środę (11 listopada) o włamaniu do magazynu jednego z dyskontów spożywczych w Ropczycach. Podejrzani zrabowali kilkadziesiąt sztuk zniczy o wartości ponad 800 złotych. Policja przedstawiła im zarzuty, zaś oni przyznali się do winy.

- Za kradzież z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności

- informuje podkarpacka policja.


Mundurowi szybko wytypowali osoby, które mogły mieć związek z tym przestępstwem. Zatrzymano 54-letniego podejrzanego mężczyznę oraz 43-letnią kobietę na jednej z ropczyckich ulic.

Śledczy dzięki zebranemu materiałowi dowodowemu mogli przestawić podejrzanym zarzuty kradzieży z włamaniem. Oboje przyznali się do winy. Większość skradzionych rzeczy została odzyskana przez policjantów oraz zwrócona właścicielowi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE