Reklama

Z REGIONU. Wystawa egzotycznych ptaków potrwa dwa dni

Opublikowano:
Autor:

Z REGIONU. Wystawa egzotycznych ptaków potrwa dwa dni  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Stowarzyszenie Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych w Mielcu, wójt gminy Mielec oraz Ośrodek Kultury w Chorzelowie zapraszają na XXII Mistrzostwa Ptaków Egzotycznych.

Cykliczne wydarzenie odbędzie się w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie w najbliższy weekend 19-20 października. Przez dwa dni w Sali Widowiskowej  oglądać będzie można około 300 ptaków zaprezentowanych przez blisko 20 pasjonatów zrzeszonych w Mieleckim Stowarzyszeniu Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych. Poza okazami pospolitymi, podczas wystawy zobaczyć będzie można między innymi Kanarki Kolorowe, Kanarki Kształtne, Gołąbki Ozdobne, Papugi Australii, Papugi Afryki oraz Ameryki Południowej i drobną egzotykę. 


Wystawa cieszy się dużą renomą, a udział w tegorocznej edycji zapowiedzieli m. in. Prezydent Polskiej Federacji Ornitologicznej Justyna Krawczyk oraz Prezes Polskiego Związku Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych Paweł Mrugała. 
Wydarzenie będzie także okazją do wymiany doświadczeń oraz nabycia karmy, wyposażenia i akcesoriów niezbędnych w hodowli ptaków egzotycznych.  

Program mistrzostw:
czwartek 17 października  
- 18:00 - 22:00 przyjmowanie i rejestracja ptaków
piątek 18 października 
- 9:00 - 14:00 konkurs ptaków egzotycznych pod nadzorem sędziów Polskiej Federacji Ornitologicznej - część zamknięta dla publiczności
sobota 19 października
- 9:00 - 18:00 wystawa ptaków - część otwarta, wstęp bezpłatny
niedziela 20 października 
- 9:00 - 18:00 wystawa ptaków - część otwarta, wstęp bezpłatny 
- 14:00 - 14:30 wręczenie pucharów i dyplomów
- 18:00 - zakończenie wystawy.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE