Reklama

Z regionu. Wskoczył do studni? Policja wszczęła postępowanie

Opublikowano: pt, 6 lis 2020 14:25
Autor:

Z regionu. Wskoczył do studni? Policja wszczęła postępowanie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 60-letniego mieszkańca Trześni. Mężczyzna wyszedł z domu we wtorek, około godziny. 21. Jego ciało zostało znalezione w studni znajdującej się na jego posesji.

W środę (4 listopada) około godziny 17:30, dyżurny mieleckiej policji został powiadomiony przez mieszkańca Trześni, że jego brat wyszedł z domu we wtorek, około godz. 21 i do chwili obecnej nie powrócił. Takie sytuacje już się zdarzały, dlatego mężczyzna nie informował wcześniej policji.

Około godz. 20, sąsiad zaginionego zaczął szukać mężczyzny w miejscach, gdzie najczęściej go widywał. W pewnym momencie zwrócił uwagę na studnię, której wieko było odsunięte. Kiedy poszedł sprawdzić, co jest tego przyczyną, zauważył leżącego w niej sąsiada. Na miejsce wezwane zostały służby. Ciało zostało wyciągnięte z wody z pomocą strażaków.

- Rodzina mężczyzny potwierdziła, że znalezione w studni zwłoki należą do poszukiwanego mężczyzny - poinformował rzecznik prasowy KPP w Mielcu.


Na miejscu pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Zebrany materiał dowodowy, oględziny miejsca zdarzenia oraz dokumentacja fotograficzna, a także przesłuchania świadków pozwolą wyjaśnić dokładnie okoliczności śmierci mężczyzny. W sprawie wszczęte zostało postępowanie.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE