Reklama

Z regionu. Uciekła z miejsca kolizji, kiedy dowiedziała się, że została wezwana policja

Opublikowano: sob, 29 sie 2020 11:30
Autor:

Z regionu. Uciekła z miejsca kolizji, kiedy dowiedziała się, że została wezwana policja  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszł w Rzeszowie. Na parkingu przy ul. Lwowskiej, podczas cofania, kierująca mazdą uderzyła w zaparkowany obok samochód. Swoje dane podała poszkodowanemu, jednak gdy dowiedziała się, że wezwał on policjantów, odjechała z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godzinny 17, na parkingu przy ul. Lwowskiej. Policjanci zostali zawiadomieni, że kierująca mazdą cofając, uszkodziła zaparkowany obok samochód. Kobieta, po rozmowie z poszkodowanym, odjechał z miejsca zdarzenia. Z przekazanych informacji wynikało, że mogła być pod wpływem alkoholu.

Podczas wyjaśniania okoliczności zdarzenia, policjanci ustalili, że kierująca mazdą, po uszkodzeniu samochodu poszkodowanego, wysiadła ze swojego auta i przekazała mu swoje dane. Kiedy mężczyzna poinformował ją, że zawiadomił policjantów, kierująca odjechała w kierunku ulicy Kustronia. Według relacji poszkodowanego czuć było od niej alkohol.

Policjanci pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali kierującą mazdą. Podczas rozmowy 39-latka potwierdziła, że brała udział w kolizji, oraz że wcześniej piła alkohol. Przeprowadzone przez policjantów badanie na stan trzeźwości wykazało u niej ponad 3 promila alkoholu.

- Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Jeżeli potwierdzi się, że kierowała w stanie nietrzeźwości, grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności - dodał rzecznik prasowy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE