Reklama

Z regionu. Sylwester na świeżym powietrzu. Mamy stanowisko miasta

Opublikowano: sob, 14 lis 2020 10:02
Autor:

Z regionu. Sylwester na świeżym powietrzu. Mamy stanowisko miasta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dotychczas ostatni dzień roku i pierwszy nowego, czyli tradycyjny Sylwester obchodzony był hucznie na balach w różnych lokalach. Poza tym wiele miast, w tym Mielec organizowało bale Sylwestrowe na świeżym powietrzu z udziałem różnych gwiazd polskiej piosenki. Jak to będzie wyglądać w tym roku? Mamy stanowisko miasta.

 powodu panującej w Polsce epidemii koronawirusa i wprowadzonych obostrzeń organizowanie dużych, plenerowych  imprez nie jest  w tej chwili możliwe. Nikt też za bardzo nie wierzy, że do Sylwestra może się coś zmienić.  Dwie ogólnopolskie telewizje TVN i Polsat, które słynęły z wielkich plenerowych koncertów Sylwestrowych, zapowiedziały już, że w tym roku nie będą ich organizować. Z masowych imprez na świeżym powietrzu rezygnują też  kolejne miasta.

A co w Mielcu? Zapytaliśmy o to Mariettę Mateja-Nowak, rzecznika prasowego urzędu miasta. (...)

  CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE