Reklama

Z REGIONU. Próbują oszukać metodą na Tesco

Opublikowano:
Autor:

Z REGIONU. Próbują oszukać metodą na Tesco - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Znaleźli się amatorzy chętni na albo wyłudzenie danych osobowych albo pieniędzy w związku z likwidacją rzeszowskiego Tesco. NIE KLIKAJ w okno "Odbierz bon" (na 500 zł) ze strony WWW.TECSORZESZOW.PL

Czytelnicy informują nas o próbie oszustwa "na Tesco".

- Zadzwoniłam dziś rano na infolinię dla klientów z pytaniem, czy Tesco organizuje akcję " Odbierz za darmo bon o wartości 500 zł z okazji likwidacji Tesco Extra w Rzeszowie na al. Powstańców Warszawy 13." Miła pani odpowiedziała mi, że Tesco NIE ORGANIZUJE w internecie żadnych takich akcji - powiedziała nam Czytelniczka.

Widząc, co dzieje się w podkarpackich sklepach sieci Tesco ktoś postanowił to wykorzystać. "Pikanterii" dodaje fakt, że dużymi literami na stronie TECSORZESZOW.PL jest napisane "Ilość bonów na wyczerpaniu!" To mobilizuje naiwnych klientów do kliknięcia w przycisk "Odbierz bon" do natychmiastowej reakcji, nie patrząc, na jakiej stronie się znaleźli. 

>> CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ <<

Materiał pochodzi ze strony partnera korso24.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE