Reklama

Z REGIONU. Pozwała mielecki Kronospan. Przegrała walkę

Opublikowano:
Autor:

Z REGIONU. Pozwała mielecki Kronospan. Przegrała walkę  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W poniedziałek w mieleckim sądzie został ogłoszony wyrok w sprawie mielczanki, która wystąpiła przeciwko firmie Kronospan. Pani Agnieszka nie zdołała przekonać sędziów do swoich argumentów, że problem z powietrzem w Mielcu ma swoje źródło w działalności tego zakładu.

Pani Agnieszka Trela na początku roku złożyła pozew przeciwko mieleckiemu Kronospanowi. Pozwała zakład o to, że utrudnia jej dostęp do czystego powietrza. Była to pierwsza symboliczna sprawa wytoczona Kronospanowi przez mieszkańca Mielca. W poniedziałek wyrok w sądzie odczytała sędzia Katarzyna Sypek-Augustyn.

- Spodziewałam się takiego wyroku. Mówią tutaj o niedokładności w przygotowaniu dowodów. Tylko ja chcę podkreślić, że nie jestem technologiem, nie mam dojść wszędzie tam, gdzie ma dojścia firma Kronospan. Niestety, to jest nauczka na przyszłość. Trzeba mieć więcej bardziej dokładnych dowodów i tylko wtedy my, zwykli ludzie, będziemy mogli wygrać w tej sprawie - komentuje Agnieszka Trela, która pozwała Kronospan. 
CZYTAJ DALEJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE