Reklama

Z REGIONU. Kolejny tragiczny pożar. Nie żyje kobieta

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Z REGIONU. Kolejny tragiczny pożar. Nie żyje kobieta  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 62-letnia kobieta zginęła na skutek pożaru domu jednorodzinnego, do którego doszło w środę wieczorem (8 stycznia) w Białym Borze.

Jak informuje rzecznik mieleckiej policji, do tragicznego zdarzenia doszło w budynku mieszkalnym w miejscowości Biały Bór (gm. Przecław).  62-letnia kobieta zmarła w wyniku pożaru. Prawdopodobnie była niepełnosprawna i nie poruszająca się samodzielnie.

Okoliczności pożaru wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

AKTUALIZACJA:

Wczoraj około godziny 21.30 policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego, w miejscowości Biały Bór. Kiedy policjanci dotarli na miejsce pracowało tam już kilka zastępów PSP i OSP. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że w domu może znajdować się właścicielka. Kobieta była obłożnie chora i niestety nie udało się uratować jej z płonącego pomieszczenia, w którym się znajdowała.

Na miejscu do późnych godzin pracowała ekipa dochodzeniowo - śledcza pod nadzorem prokuratora. Technik kryminalistyki wykonał dokumentację fotograficzną, która posłuży do ustalenia przyczyn pożaru. W czynnościach brał również udział biegły z zakresu pożarnictwa. Zebrany materiał dowodowy pozwoli wyjaśnić przyczynę pożaru.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE