Reklama

Z REGIONU. 90. policjantów szukało w nocy nastolatki

Opublikowano:
Autor:

Z REGIONU. 90. policjantów szukało w nocy nastolatki  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dziewczyna wyszła wczoraj z domu przed 14 i miała wrócił ok. godz. 22. Gdy jej nieobecność przedłużała się, matka zawiadomiła policjantów.

O zaginięciu mieszkającej w Rzeszowie 13-letniej dziewczyny mundurowi zostali powiadomieni po godz. 1 w nocy.

- Funkcjonariusze ustalili rysopis dziewczyny i szczegóły jej ubioru, a zaginiecie zarejestrowali w policyjnych systemach i rozpoczęli poszukiwania. W poszukiwania zaangażowano niemal 90 policjantów z rzeszowskich komisariatów, wydziałów wywiadowczo-interwencyjnego, kryminalnego i ruchu drogowego - informują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Mundurowi przeczesywali miasto. Sprawdzali szpitale, okolice dworców i przystanków autobusowych. Przeszukano Bulwary nad Wisłokiem oraz rejon zapory. Komunikat wraz z rysopisem zaginionej został przekazany kierowcom taksówek i autobusów MPK. 

- Około godz. 6.30 policjanci uzyskali informacje, że zaginiona może przebywać w rejonie ul. Pelczara. Skierowane na miejsce policyjne patrole odnalazły tam siedząca pod blokiem 13-latkę. Na szczęście dziewczyna była zdrowa, nie padła też ofiarą przestępstwa. Odnalezioną 13-latkę przekazano matce - dodają mundurowi. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE