Reklama

Z pucharem i czwartym miejscem wróciły uczennice PSP w Majdanie Królewskim z finałów wojewódzkich w unihokeju

Opublikowano:
Autor:

Z pucharem i czwartym miejscem wróciły uczennice PSP w Majdanie Królewskim z finałów wojewódzkich w unihokeju - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zawody rozegrano 15 marca w Kamieniu w ramach Igrzysk Dzieci.

Turniej wymagał od uczestników umiejętności technicznych, taktycznych, umiejętności zachowania się w trudnych momentach, a przede wszystkim kondycji i odporności psychicznej.

Wystąpiło w nim dziewięć najlepszych zespołów z półfinałów wojewódzkich na Podkarpaciu. Zawodniczki z majdańskiej podstawówki bardzo dobrze zaprezentowały się w tak doborowym towarzystwie.

Awansowały z grupy eliminacyjnej na pierwszym miejscu. W ścisłym finale musiały jednak uznać wyższość innych drużyn i ostatecznie zajęły czwarte miejsce.

Zdaniem Wojciecha Migasa, trenera dziewcząt, najlepszą zawodniczką okazała się podczas turnieju Agata Puzio, ale na brawa zasługuje oczywiście cała drużyna.

Na uznanie zasługują również dziewczęta z klas starszych naszej szkoły oraz chłopcy z klas szóstych i młodszych. Obie te reprezentacje również zakwalifikowały się do finałów wojewódzkich w Bukowsku i Żurawicy, zajmując  w nich siódme miejsca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE