Reklama

Z PODKARPACIA. Znalazł zwłoki. Może to być mężczyzna zaginiony w grudniu

Opublikowano: wt, 28 kwi 2020 13:34
Autor:

Z PODKARPACIA. Znalazł zwłoki. Może to być mężczyzna zaginiony w grudniu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ubiegły czwartek policjanci z Niska zostali zawiadomieni o odnalezieniu zwłok. Ciało mężczyzny, zauważył mieszkaniec Nowosielca. Wstępne ustalenia na miejscu wskazywały, że może to być zaginiony w grudniu 22-letni obywatel Ukrainy. Wyjaśnieniem okoliczności i przyczyn śmierci mężczyzny zajmie się Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie.

Około godz. 18, policjanci z komendy w Nisku zostali zawiadomieni o znalezieniu w miejscowości Nowosielec zwłok.

Ciało, leżące kilkaset metrów od drogi, zauważył przypadkowy świadek. Wstępne ustalenia wskazywały, że może to być ciało 22-letniego obywatela Ukrainy, który zaginął w Rzeszowie w grudniu ubiegłego roku. Od 29 grudnia poszukiwali go rzeszowscy policjanci, a Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie wszczęła śledztwo w sprawie bezprawnego pozbawienia wolności - relacjonuje KMP Rzeszów.

Na miejscu odnalezienia ciała, policjanci pod nadzorem prokuratora, wykonali niezbędne czynności. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczone zostało do badań sekcyjnych. 

W poniedziałek w Krakowie w Katedrze Medycyny Sądowej Uniwersytetu Jagiellońskiego przeprowadzono sekcję zwłok. Wskazanie przyczyn zgonu i ostateczne potwierdzenie tożsamości, będzie możliwe po przeprowadzeniu dodatkowych badań.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE