Reklama

Z PODKARPACIA. Złodziej zamienił swój rower na lepszy

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Złodziej zamienił swój rower na lepszy  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci poszukują świadków lub osób mogących mieć wiedzę na temat sprawcy kradzieży roweru o nazwie „Unibike vision”, do której doszło 17 lutego br., około godz. 7.40 przy sklepie Delikatesy Premium w Domaradzu.

Posterunek Policji w Domaradzu prowadzi czynności w sprawie kradzieży roweru o nazwie „Unibike viosion”, do której doszło 17 lutego br.

Z ustaleń policjantów wynika, że do kradzieży doszło około godz. 7.40, w rejonie sklepu „Delikatesy Premium” w Domaradzu. Sprawca przyszedł pod sklep prowadząc prawdopodobnie swój rower. Zostawił go, a z miejsca odjechał rowerem „Unikike viosion”, którego właściciel w tym czasie robił zakupy w sklepie.   - Mężczyzna odjechał skradzionym rowerem w kierunku Golcowej i Przysietnicy - przekazał rzecznik policji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE