Reklama

Z PODKARPACIA. Zablokował dwa pasy ruchu a kierowcy nadal ignorowali pieszą |FILM|

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Zablokował dwa pasy ruchu a kierowcy nadal ignorowali pieszą |FILM| - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 27 grudnia kierowca jadący autem przez Rzeszów udostępnił nagranie ze swojej kamery pokazujące "ignorancję i pośpiech" innych użytkowników drogi. Absolutnie nikt, z wyjątkiem autora nagrania, nie przepuścił stojącego na pasach dziecka, za to wszyscy pędzili nie zwracając uwagi na samotnie czekającą przed przejściem dziewczynkę.

Nagranie pojawiło się na kanale YouTube - STOP CHAM.

- Sytuacja z 17 grudnia ok. godz. 14 pod salonem Audi w Rzeszowie... Widać dziewczynkę, która stoi na przejściu dla pieszych przy 3 pasach ruchu. Zatrzymałem się przy wyjeździe z kierunkowskazem, aby ustąpić jej pierwszeństwa, natomiast jak widać żaden kierowca tego nie zauważył. Postanowiłem zablokować dwa pasy, stojąc równolegle do przejścia, tak aby reszta uczestników zauważyła, że pieszy chce przejść. Pasażerka w tym momencie otworzyła szybę aby powiedzieć dziewczynce, że może przejść, natomiast mimo mojego manewru znalazło się dwóch kolejnych kierowców, którzy rozpędzeni przejechali trzecim pasem (w 25s słychać klakson autobusu, któremu zablokowałem środkowy pas z odległości ~100m). Nic dziwnego, że dziewczynka bała się przekroczyć jezdnię(...)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE