Reklama

Z PODKARPACIA: Uciekł ze szpitala psychiatrycznego i zamieszkał w szałasie. Znaleźli go w Bieszczadach

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA: Uciekł ze szpitala psychiatrycznego i zamieszkał w szałasie. Znaleźli go w Bieszczadach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Funkcjonariusze z bieszczadzkiej Placówki Straży Granicznej w Wetlinie pomogli choremu mężczyźnie, który od kilku dni był poszukiwany jako zaginiony.

- 4 października, w godzinach wieczornych dyżurny operacyjny z Placówki SG w Wetlinie uzyskał informację od mieszkańca gminy Cisna, iż w lesie przebywa podejrzany mężczyzna - mówi Elżbieta Pikor, rzecznik prasowy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Funkcjonariusze pojechali w rejon m. Krzywe (gmina Cisna). Zastali tam śpiącego w szałasie bezdomnego, który z względu na niską temperaturę był zagrożony wychłodzeniem.

Strażnicy udzielili mu pierwszej pomocy i wezwali pogotowie ratunkowe. Jak się okazało, 31-letni mężczyzna od kilku dni jest poszukiwany przez policję w Sochaczewie, ponieważ zbiegł ze szpitala psychiatrycznego.

- W bazach osób zaginionych dane jego figurowały z dyspozycją natychmiastowego ustalenia miejsca pobytu i przetransportowania do najbliższej jednostki medycznej - dodaje przedstawicielka BiOSG.

Odnalezionego mężczyznę ratownicy przetransportowali do Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Żurawicy.


Fot. Archiwum Bieszczadzkiej Straży Granicznej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE