Reklama

Z PODKARPACIA. Policja poszukuje kierowcy ciężarówki

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Policja poszukuje kierowcy ciężarówki  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mężczyzna, który jest poszukiwany przez funkcjonariuszy, był świadkiem wypadku, do którego doszło w listopadzie 2019 roku.

Do tragicznego zdarzenia doszło 24 listopada 2019 roku około godz. 16.40 w Nowym Borku (powiat rzeszowski).

- Idący chodnikiem pieszy, z nieustalonych przyczyn przewrócił się i odniósł obrażenia. 64-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie po dwóch tygodniach zmarł. Świadkiem był kierujący samochodu ciężarowego, który zatrzymał się za miejscem zdarzenia. Kierowca rozmawiał z osobami udzielającymi pomocy poszkodowanemu, a następnie odjechał - informuje podkarpacka policja.


Mundurowi proszą tego mężczyznę o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30, pokój nr 6, tel. 17 858 3451 lub 17 8583450 lub z dyżurnym komendy pod nr 112. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE