Reklama

Z PODKARPACIA. Nocny spacer ze znakiem drogowym

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Nocny spacer ze znakiem drogowym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kara aresztu lub grzywna grozi dwóm pijanym mężczyznom, którzy zdemontowali znaki drogowe na ul. Okrzei w Krośnie. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a o ich przyszłości zadecyduje sąd.

Wczoraj po godz. 1 w nocy, policjanci zwrócili uwagę na dwóch pijanych mężczyzn, którzy nieśli ze sobą znaki drogowe. Do zdarzenia doszło na krośnieńskiej dzielnicy Zawodzie, w rejonie remontowanej ulicy Okrzei. Byli to dwaj mieszkańcy gminy Korczyna, w wieku 26 i 28 lat. Młodszy z nich twierdził, że znaki otrzymał w prezencie urodzinowym, a funkcjonariusze bezpodstawnie podjęli wobec niego interwencję.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Badanie stanu trzeźwości wykazało po około 2 promile alkoholu w ich organizmach. - Mundurowi zabezpieczyli znaki drogowe, które prawdopodobnie ustawione były na remontowanym odcinku ul. Okrzei w Krośnie -poinformował rzecznik prasowy KMP w Krośnie. 

W związku z bezprawnym usunięciem znaku drogowego, zatrzymanym grozi kara grzywny, ograniczenia wolności, a nawet aresztu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE