Reklama

Z PODKARPACIA. Mógł targnąć się na swoje życie. Znaleźli go z linką holowniczą w ręce

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Mógł targnąć się na swoje życie. Znaleźli go z linką holowniczą w ręce  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W środę wieczorem (26 grudnia), policjanci z jarosławskiej komendy zostali zawiadomieni o zaginięciu 35-letniego mężczyzny. Okoliczności zaginięcia wskazywały, iż może on targnąć się na własne życie.

Z przekazanych przez rodzinę informacji wynikało, że mężczyzna może targnąć się na własne życie. Jak ustalono 35-letni mieszkaniec gm. Roźwienica wyszedł z domu, nie informując domowników gdzie idzie. Kiedy nie wrócił, zaniepokojona rodzina powiadomiła policję.

- Po zebraniu informacji o mężczyźnie, funkcjonariusze z psem tropiącym rozpoczęli poszukiwania - informuje Komend Powiatowa Policji w Jarosławiu.

- Tuż po północy, jarosławscy dzielnicowi zauważyli idącego drogą mężczyznę, który w ręce trzymał linkę holowniczą. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to poszukiwany mieszkaniec powiatu jarosławskiego - dodają policjanci. 

Odnalezionego mężczyznę przekazano pod opiekę lekarzy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE