Reklama

Z PODKARPACIA. Mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci pracowali na miejscu wypadku w Grochowem, w którym śmierć poniósł 59-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy. Na miejscu pracowali funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora.

Wczoraj (7 października) po godz. 10, dyżurny mieleckiej Policji przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Grochowem. Na miejscu kierującemu pojazdem udzielana była pomoc medyczna. Mężczyzna został zabrany przez załogę karetki pogotowia do szpitala, gdzie w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Ofiara wypadku to 59-leni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy.

Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący peugeotem 207 z nieustalonych przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w stojące przy drodze drzewo. Na miejscu pracowali technicy kryminalistyki, którzy wykonali dokumentację fotograficzną, oględziny oraz szkic miejsca zdarzenia. Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Zebrany materiał dowodowy pozwoli ustalić przyczynę i przebieg wypadku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE