Reklama

Reklama

Z PODKARPACIA. Do 26 listopada duże utrudnienia na trasie Rzeszów - Bieszczady

Opublikowano: 24 listopada 2019 08:03
Autor:

Z PODKARPACIA. Do 26 listopada duże utrudnienia na trasie Rzeszów - Bieszczady - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do wtorku, 26 listopada, planowane są prace związane z wykonywaniem nawierzchni oraz krawężników na jezdni południowej ronda nr 1 w Sanoku.

Zmiana na trasie polega na czasowym przełożeniu wszystkich relacji na jezdnię północną ronda, ręczne kierowanie ruchem na wszystkich wlotach, czasowe zamykanie poszczególnych relacji lub całego skrzyżowania.

Prace będą wiązały się z bardzo dużymi utrudnieniami w ruchu dla wszystkich kierunków. Kierowcy planujący podróż na trasie Rzeszów - Bieszczady muszą przewidzieć, że w godzinach szczytu (7-9, 14-17) czas przejazdu przez skrzyżowanie może wydłużyć się o kilkadziesiąt minut. Etap ten jest niezbędny do zakończenia przebudowy skrzyżowania.

   CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    Paweł

    Właśnie takie rondo jest potrzebne w Cmolasie na DK9