Reklama

Z PODKARPACIA. 78-latek podejrzany o molestowanie dziewczynek w autobusie

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. 78-latek podejrzany o molestowanie dziewczynek w autobusie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcowi Rzeszowa grozi do 12 lat więzienia.

Z ustaleń Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, która prowadzi w tej sprawie śledztwo, wynika, że staruszek miał molestować dwie dziewczynki poniżej 15 roku życia w okresie od września 2017 do czerwca tego roku. 

Jak poinformował prokurator Artur Grabowski, rzecznik prasowy rzeszowskiej prokuratury, mężczyzna molestował dziewczynki w miejskich autobusach.

Na polecenie prokuratury 78-latek został zatrzymany przez policjantów 16 października a następnie usłyszał prokuratorskie zarzuty.

Podejrzany przyznał się do zarzucanych czynów i złożył wyjaśnienia. Zastosowano wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji połączonego z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzonymi oraz zakazu opuszczania kraju. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE