Reklama

Z PODKARPACIA. 73-latek przygnieciony przez ciągnik [FOTO]

Opublikowano: pt, 10 kwi 2020 19:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 73-latek został przygnieciony przez ciągnik rolniczy podczas pracy w lesie. Mężczyznę z ciężkimi obrażeniami przetransportowano do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę, 8 kwietnia, około godz. 10.30, w miejscowości Kombornia. Wstępnie ustalono, że 73-letni mężczyzna, podczas pracy przy zrywce drewna, został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Kierujący doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

- W związku z rozpoczynającym się sezonem, apelujemy o zachowywanie ostrożności podczas wykonywania prac leśnych i polowych. Chwilowa nieuwaga podczas obsługi maszyn rolniczych może zakończyć się kalectwem lub śmiercią - podkreśla policja. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE