Reklama

Z początkiem grudnia w Niwiskach i Trześni zmniejszą się rachunki

Opublikowano:
Autor:

Z początkiem grudnia w Niwiskach i Trześni zmniejszą się rachunki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Już niedługo w miejscowościach zamontowane zostaną instalacje.

Na podstawie umowy zawartej końcem października. z Firmą PRO-ECO Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni w gminie Niwiska do 10 grudnia. zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne o łącznej mocy 60 kW.

- Projekt obejmuje dwa budynki. Na oczyszczalni ścieków w Trześni zostanie zamontowana instalacja o mocy 45,0 kW.  Szkołę Podstawową w Niwiskach zasili  instalacja o mocy 15,0 kW, ta energia zasili Urząd Gminy- dowiadujemy się z Urzędu Gminy w Niwiskach.

Wartość inwestycji projektu pod nazwą "Rozwój OZE w gminach - Majdan Królewski i Niwiska" to kwota rzędu 403 465,10 zł. Dofinansowanie zaś wyniosło 282 002,20 zł.

Przedmiotowy projekt pozwoli zmniejszyć koszty utrzymania budynków jeśli chodzi o energię elektryczną. Jednocześnie panele fotowoltaiczne pozytywnie wpływają na środowisko naturalne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE