Reklama

Z piłką wśród gwiazd

Opublikowano:
Autor:

Z piłką wśród gwiazd - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W miniony weekend hala sportowa w Cmolasie zmieniła się w arenę piłkarskich zmagań. Za nami III edycja - Nocnego Turnieju Oldboyów o Puchar Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego – Bogdana Romaniuka.

Z racji tego, że turniej odbywa się w godzinach wieczornych, okrzyknięto go mianem "nocnego".  Zawody rozgrywano w kategorii "Oldboys", ale zawodnicy mimo upływu lat cieszyli się dobrą kondycją i prezentowali wysokie umiejętności piłkarskie. Mimo późnej pory kibice nie mieli czasu na choćby chwilę drzemki, bo mecze każdej z drużyn zapowiadały się niezwykle ciekawie.

Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów. O puchar wicemarszałka walczyły ekipy: Oldboys Nisko, Przyjaciele Kolbuszowa, Strumyk Malawa, Iskra Krzemień, Oldboys Przybyszówka oraz Kaziki Kolbuszowa. Organizatorzy podzielili zmagania na dwa etapy. Najpierw zawodnicy pojedynkowali się w dwóch grupach po trzy drużyny. Następnie dwa najlepsze zespoły grały ze sobą finał. - Nocny turniej zawsze stoi na wysokim poziomie zarówno sportowym, jak i organizacyjnym. Momentami bywa twardo, ale podchodzimy do tego pozytywnie. Wszyscy zawodnicy bardzo się szanują, staramy się grać cały czas "fair play". Konkurencja jest duża i na parkiecie nie ma taryfy ulgowej. Każdy przecież chce zwyciężyć – komentował kapitan Kolbuszowskich Kazików, Grzegorz Lenart.

Więcej w 11 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE