Reklama

Z nowej siłowni plenerowej w Kolbuszowej mogą już korzystać mieszkańcy. Ile to kosztowało?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy Kolbuszowej mają do dyspozycji nową siłownię plenerową. Urządzenia zamontowano w pobliżu istniejącego placu zabaw na stadionie miejskim przy ul. Wolskiej. - To dodatkowa atrakcja dla osób korzystających z gminnych obiektów na terenie fundacji na rzecz kultury fizycznej i sportu - podkreślają pracownicy Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej.

W ramach inwestycji zamontowanych zostało pięć urządzeń z podwójnymi stanowiskami do ćwiczeń. Mieszkańcy mogą już korzystać z profesjonalnych sprzętów, takich jak:

  • drabinka i ławka prosta,
  • poręcz równoległa i poręcz N (podciąg nóg),
  • wioślarz i motyl B,
  • narciarz i prasa ręczna,
  • orbitrek i przywodziciel/odwodziciel.
Wykonana została również strefa bezpiecznego upadku z warstwy piasku.

 

- Wykonawcą zadania była firma Fit-Park z Torunia, a wartość prac wyniosła 33 603,60 zł - informuje kolbuszowski urząd. Inwestycja zrealizowana została w ramach projektu budowa urządzeń siłowni plenerowej na potrzeby turystyczne i rekreacyjne w Kolbuszowej i dofinansowana w wysokości 28 563 zł z funduszu programu operacyjnego rybactwo i morze.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy