Reklama

Reklama

Z Kolbuszowej wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Do wyboru są cztery trasy

Opublikowano: ndz, 18 mar 2018 22:33
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI EDK rozpocznie się w piątek, 23 marca, mszą świętą w kolbuszowskiej Kolegiacie o godz. 20. Po nabożeństwie każdy wyruszy na wybraną przez siebie wcześniej trasę.

Reklama

Zgłoszenia trzeba dokonać na stronie www.edk.org.pl. - Każdy uczestnik otrzymuje pakiet, w którym znajduje się m.in. odblask, mapa, rozważania. Koszt pakietu 5 zł i jest on obowiązkowy. Pakiet będzie do odebrania w biurze EDK przy naszej parafii 23 marca od godz. 18 - informują organizatorzy na ogólnopolskiej stronie edk.org.pl i przypominają:

- Każdy uczestnik EDK odpowiada sam za siebie. Przed wyjściem proponujemy poinformować kogoś z rodziny, że wybieramy się na daną trasę, zabrać ze sobą telefon komórkowy. Na trasie EDK nie ma zabezpieczenia medycznego oraz samochodów towarzyszących. W razie problemów ze zdrowiem lub opadnięcia z sił, uczestnicy na własną rękę organizują sobie pomoc.


EDK Kolbuszowa [trasa żółta]

Termin: 23 marca, godz. 20

Trasa: Kolbuszowa (Kolegiata) - Werynia - Zembrza - Przewrotne - Zaczernie - Rzeszów (kościół św. Józefa)

Długość trasy: 41 km

Patron: św. Józef


EDK Kolbuszowa [trasa niebieska]

Termin: 23 marca, godz. 20

Trasa: Kolbuszowa (Kolegiata) - Domatków - Bukowiec - Poręby Kupieńskie - Bratkowice - Trzciana - Błędowa  Zgłobieńska - Zgłobień - Niechobrz

Długość trasy: 42 km

Patron: Matka Boża Nieustającej Pomocy


EDK Kolbuszowa [trasa czerwona]

Termin: 23 marca, godz. 20

Trasa: Kolbuszowa (Kolegiata) - Mechowiec - Poręby Dymarskie - Cmolas - Trzęsówka - Ostrowy Tuszowskie - Kosowy - Świerczów - Kolbuszowa (Kolegiata)

Długość trasy: 51 km

Patron: św. Brat Albert


EDK Kolbuszowa [trasa różowa]

Termin: 23 marca, godz. 20

Trasa: Kolbuszowa (Kolegiata) - Domatków - Bukowiec - Kupno - Widełka - Kłapówka - Kolbuszowa Górna - Kolbuszowa (Kolegiata)

Długość trasy: 32 km

Patron: Matka Boża Wspomożenia Wiernych

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.