Reklama

"Z Andrusem po Galicji" w Kolbuszowej do zobaczenia dzisiaj w TVP3

Opublikowano:
Autor:

"Z Andrusem po Galicji" w Kolbuszowej do zobaczenia dzisiaj w TVP3  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowa będzie bohaterem pierwszego odcinka nowej serii "Z Andrusem po Galicji", który będzie można zobaczyć dzisiaj, 8 stycznia, w TVP3 Rzeszów.

O emisji odcinka z miastem nad Nilem w roli głównej, ekipa programu informuje na swoim profilu na Facebooku. Zostanie on pokazany w TVP3 Rzeszów dzisiaj o godz. 21 a także w środę (10 stycznia) o godz. 17.45 oraz w niedzielę (14 stycznia) o godz. 19.

Rynek i nie tylko

Przypomnijmy, że zdjęcia w Kolbuszowej nagrywane były od 31 lipca do 2 sierpnia 2017. W filmie promującym gminę będzie można zobaczyć m.in. skansen, kolbuszowski rynek oraz rzekę Nil. Artur Andrus spotkał się także z uczestnikami pleneru malarskiego. Porozmawiał też z kapelami ludowymi.

Piosenka na koniec

Niespodzianką pozostaje jeszcze piosenka o Kolbuszowej, którą artysta tradycyjnie napisał w trakcie pobytu w mieście. Artur Andrus zaśpiewa ją po zakończeniu odcinka. Jak zdradzają twórcy programu, tym razem będzie to utwór w folkowym stylu z towarzystwem "Widelan".

Pieniądze z budżetu

Odcinek o Kolbuszowej powstał przy gminnym wkładzie. - Łączna kwota wszystkich czynności związanych z produkcją i licencją materiału filmowego o gminie Kolbuszowa w ramach cyklu "Z Andrusem po Galicji" wyniosła 47 970 złotych - poinformował nas Andrzej Selwa z działu promocji kolbuszowskiego magistratu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE