Reklama

Dzikie wysypisko śmieci w powiecie i jazda quadami. Co jeszcze zostało zgłoszone na policję?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Dzikie wysypisko śmieci w powiecie i jazda quadami. Co jeszcze zostało zgłoszone na policję?  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sprawdzamy, co mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego nanieśli w ubiegłym tygodniu na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Zgłoszono przekraczanie dozwolonej prędkości w Raniżowie, Staniszewskim, Cmolasie oraz Kosowach, co zostało potwierdzone. W ubiegłym tygodniu nie potwierdzono zgłoszenia dotyczącego niewłaściwej infrastruktury drogowej w Leszczach. Ponadto mieszkańcy zgłaszali również przekraczanie dozwolonej prędkości w Kolbuszowej Dolnej, Wilczej Woli oraz Majdanie Królewskim - to również nie zostało potwierdzone przez kolbuszowską policję.


Na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa naniesiono również poruszanie się quadami w obszarze leśnym w Widełce, co także nie zostało potwierdzone.

Policja weryfikuje zgłoszenie dotyczące dzikiego wysypiska śmieci na terenie Trzęsówki, grupowanie się nieletnich zagrożonych demoralizacją przy ul. Zielonej w Kolbuszowej.

Zgłaszane także było nieprawidłowe parkowanie na ul. Obrońców Pokoju w Kolbuszowej, a także przekraczanie prędkości w Raniżowie, Staniszewskiem, Hadykówce, Hucinie oraz Przyłęku. Na mapę naniesiono również poruszanie się quadami w obszarze leśnym w Dzikowcu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy