Reklama

XV Biesiada u Hupki pod honorowym patronatem Starosty Kolbuszowskiego

Opublikowano: czw, 30 lis 2017 09:19
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dworek Hupki w Niwiskach po raz kolejny rozbrzmiewał dźwiękami muzyki i śmiechem publiczności, zebranej na XV Biesiadzie u Hupki, 25 listopada 2017r.

Zaproszeni goście, na czele ze Starostą Kolbuszowskim Józefem Kardysiem oraz Radnymi Powiatu mogli oglądać występy zaproszonych grup kabaretowych oraz wysłuchać pięknych pieśni zaprezentowanych przez zespół Widelanie. W tym roku biesiadę otwierał występ Młodego Koła Gospodyń Wiejskich w Siedlance, które zaprezentowało zabawny program p.t.: „Darcie pierza”. Ten występ od razu zdobył względy publiczności. Bardzo dużą sympatię widzów wzbudziły również panie Kazimiera Wochniak i Władysława Haracz, które zaprezentowały porywające monologi, przygotowane pod okiem personelu Dziennego Domu Senior Wigor w Niwiskach. Uroczystość uświetniły również skecze Chorzelowskiej Grupy Teatralnej oraz Grupy kabaretowej „Spojrzenie” z Niebylca. Bez echa nie przeszedł również występ Koła Gospodyń Wiejskich w Niwiskach: „Ławeczka”, który zakończył się gromkimi brawami. Tak się złożyło, że tematem wiodącym spotkania była… miłość w wielu odsłonach oraz wszelkie związane z nią komplikacje. 

Biesiadnikom podobały się jednak wspomnienia o miłości sprzed lat jak i współczesne potyczki uczuciowe. Wiele pozytywnych emocji wzbudziły wróżby związane z całym następnym rokiem, które na stałe już wpisały się w tradycję spotkań w naszym dworku. W tym roku goście losowali wróżby i próbowali je interpretować z pomocą całej sali, co wzbudziło wiele wybuchów śmiechu. Bardzo miłym akcentem był również poczęstunek, który przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich w Niwiskach oraz kiermasz ozdób adwentowych i świątecznych organizowany przez Świetlice Wiejskie oraz Dzienny Dom Senior Wigor. Widząc żywiołowe reakcje gości nie sposób było nie zauważyć, że wszystkie występy bardzo się podobały. Bardzo miło zostały również przyjęte prowadzące spotkanie Magdalena Dyło oraz Maria Strzępa, bez której Biesiadę trudno sobie nawet wyobrazić. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.