Reklama

[WYWIAD] Arkadiusz Rajpold: - Do biegania namówił mnie Szymon

Opublikowano:
Autor:

[WYWIAD] Arkadiusz Rajpold: - Do biegania namówił mnie Szymon - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Nie myślałem o szkole sportowej – mówi 18-letni Arkadiusz Rajpold, biegacz kolbuszowskiej Tiki-Taki i piłkarz Błękitnych Siedlanka.

Ile miesięcy trenujesz w Tiki-Tace?

- Dokładnie 14 października zawitałem na zajęcia. Namawiał mnie kolega z klasy - Szymon Zięba, którego wszyscy znają. Powiedział, że bardzo dobrze wypadłem w zawodach szkolnych i zaprosił do klubu. Chciałem zobaczyć, co z tego będzie. Spodobałem się trenerowi.

 

Co mówił Bogdan Karkut?

- Po pierwszym treningu usłyszałem - "mocny jesteś, mocny".

 

Ile lat trenujesz piłkę nożną?

- W Siedlance jestem czwarty sezon. Wcześniej byłem w juniorach LKS-u Hucina. W sumie mało tam grałem, koledzy z podstawówki namówili mnie, by przyjść do Błękitnych i od razu zacząłem grać w pierwszym składzie juniorów. Za chwilę trener chciał mnie w seniorach, zaraz po skończeniu 16 lat byłem potrzebny pierwszej drużynie.

 

Podobno chciała cię Resovia.

- Po ukończeniu gimnazjum miałem ofertę podjęcia nauki w szkole sportowej w Rzeszowie. Byłbym w klasie lekkoatletycznej. Dostałem zaproszenie na dni otwarte, ale nawet nie pojechałem, nie myślałem o szkole sportowej.

Więcej w aktualnym Korso
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE