Reklama

Wyrok za ratownika

Opublikowano:
Autor:

Wyrok za ratownika - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W poniedziałek (6 lutego) przed kolbuszowskim sądem wyrok usłyszał mężczyzna, który nie tylko słownie znieważył personel medyczny i policjanta, ale też rzucił się na ratownika medycznego.

8 sierpnia 2016 roku kolbuszowski zespół ratownictwa medycznego wyjechał do jednego ze zdarzeń drogowych. To było typowe wezwanie, które każdego dnia dociera do załogi karetki. - Zgłoszenie było bodajże takie, że poszkodowany znajduje się w policyjnym radiowozie i traci przytomność – mówi członek zespołu. - Rzeczywiście taki obraz zastaliśmy po dotarciu na miejsce zdarzenia. Poszkodowany co prawda bardziej symulował utratę przytomności, ale szefowa zespołu, czyli lekarz, zadecydowała, że do celów badań zabierzemy go do karetki – dodaje mężczyzna. Dalsze zachowanie poszkodowanego mocno zaskoczyło zespół.

Więcej w 6 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE