Reklama

Wyniki matur 2021. Ilu uczniów z powiatu kolbuszowskiego zdało maturę?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Wyniki matur 2021. Ilu uczniów z powiatu kolbuszowskiego zdało maturę?  - Zdjęcie główne

Jak poradzili sobie maturzyści z powiatu kolbuszowskiego? | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Maturzyści z powiatu kolbuszowskiego odebrali swoje wyniki z egzaminów dojrzałości. Sprawdzamy wyniki z poszczególnych szkół średnich z powiatu kolbuszowskiego.

W weryńskiej placówce 46 absolwentów podchodziło do tegorocznej matury. W kolbuszowskim liceum do matury przystąpiło 81 osób. W zespole szkół technicznych maturę napisało 124 osoby.

Jaka jest zdawalność w poszczególnych placówkach? 

W Zespole Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni maturę zdało 58 procent uczniów. Z kolei w Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej egzamin z pozytywnym wynikiem uzyskało 55 procent. Nie dziwi fakt, że najlepszy wynik uzyskało Liceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej. Egzamin dojrzałości zdało tam 99 procent uczniów.

- Zdawalność egzaminu dojrzałości w roku 2021 osiągnęła poziom 99 procent! Jesteśmy z Was bardzo dumni. Życzymy powodzenia w procesach rekrutacyjnych na uczelnie wyższe oraz wszelkiej pomyślności we wszystkich życiowych przedsięwzięciach.

- pisze Dariusz Fus, dyrektor LO im. Janka Bytnara w Kolbuszowej

- Spodziewałam się łatwiejszego egzaminu z matematyki. Teksty z polskiego były dość trudne do zrozumienia. Angielski akurat był łatwy. Nie mieliśmy ustnych egzaminów. Zadałam maturę i jestem bardzo zadowolona

- mówi uczennica ze szkoły w Weryni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy