Reklama

Wynajem "kioskoprzystanków". Gmina ogłosiła przetarg

Opublikowano: czw, 6 lut 2020 14:30
Autor:

Wynajem "kioskoprzystanków". Gmina ogłosiła przetarg  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Cmolas ogłosiła w ostatnim czasie przetargi na wynajem dwóch "kioskoprzystanków".

Oba małe budynki znajdują się przy drodze krajowej nr 9 w Cmolasie, w okolicy urzędu gminy. Pierwszy z nich składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni niecałych 20 mkw.  Jak informuje cmolaski urząd, lokal może być dzierżawiony przez pięć lat z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej. Nie będzie można tam prowadzić jednak sprzedaży napojów alkoholowych.

Drugi z "kioskoprzystanków" również znajduje się przy krajowej "dziewiątce". Składa się on z dwóch pomieszczeń o łącznej powierzchni użytkowej 21,78 mkw. Lokal ten można wynająć na pięć lat z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej bez alkoholu. Wyposażony jest w instalację elektryczną.

Gmina Cmolas informuje, że cena wywoławcza miesięcznej stawki czynszu netto za dzierżawę 1 mkw wynosi 14 zł. Do stawki czynszu naliczony będzie obowiązujący podatek VAT.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE