Reklama

Wygraj wyjazd do Brukseli. Sprawdź, jak to zrobić

Opublikowano: sob, 27 kwi 2019 20:30
Autor:

Wygraj wyjazd do Brukseli. Sprawdź, jak to zrobić   - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Korso Kolbuszowskie jest jedną z gazet, które przystąpiły do projektu "InForMe 2.0 – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych".

Naszym Czytelnikom proponujemy udział w badaniu potrzeb mieszkańców lokalnej społeczności z nagrodami rzeczowymi. Tekst, który powstał w ramach projektu, publikujemy na stronie 15.

Zwieńczeniem kampanii informacyjnej dla Czytelników będzie wyjazd studyjny do Brukseli. Wtedy to dziennikarze i autorzy najlepszych prac poświęconych polityce spójności i funduszom unijnym będą mogli zapoznać się z najważniejszymi instytucjami UE oraz poznać tajniki funkcjonowania struktur unijnych.

Celem wspomnianego projektu jest przybliżenie mieszkańcom Polski Polityki Spójności poprzez ułatwianie lepszego zrozumienia jej roli we wspieraniu wszystkich regionów UE. Ma on również za zadanie m.in. zwiększanie wiedzy o projektach finansowanych przez UE i ich wpływie na życie mieszkańców.

Cel ten zostanie osiągnięty poprzez wsparcie produkcji i dystrybucji informacji dot. tego funduszu w 60 mediach lokalnych w Polsce we wszystkich województwach.

Projekt "InForMe 2.0 – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych" realizowany przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2018CE16BAT042 "Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE". 

Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.


Źródło finansowania: Komisja Europejska, Dyrekcja Generalna ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej 

Konkurs nr 2018CE16BAT042 "Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE" 

Okres realizacji: 12 miesięcy

Materiał sponsorowany

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.