Reklama

Wszystkich Świętych w Kolbuszowej - zmiany w organizacji ruchu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Wszystkich Świętych w Kolbuszowej - zmiany w organizacji ruchu  - Zdjęcie główne

foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak co roku 1 listopada (poniedziałek) ruch na drogach, będzie wzmożony. Parkingi w pobliżu cmentarzy będą pękać w szwach. Aby nic lub nikt nie zakłócił nam nastroju spokoju i zadumy pamiętajmy o własnym bezpieczeństwie. Kolbuszowscy policjanci w tym szczególnym okresie będą czuwali nad bezpieczeństwem użytkowników dróg i osób odwiedzających cmentarze.

W Dzień Wszystkich Świętych (1 listopada) największe utrudnienia w ruchu drogowym w powiecie kolbuszowskim mogą wystąpić w rejonie cmentarza parafialnego przy ul. Narutowicza w Kolbuszowej.

Policjanci przypominają, że na tej ulicy parkować należy tylko z prawej strony. Na terenie miasta możemy skorzystać też z parkingów na rynku, przy kompleksie handlowym na ul. Tarnobrzeskiej, a także obok pływalni krytej „Fregata”.

W pozostałych miejscowościach parkingi dla pojazdów znajdują się głównie przy cmentarzach i kościołach. Parkować będzie można również na wyznaczonych placach.

W tych dniach najważniejsza będzie cierpliwość i ostrożność za kierownicą. Mundurowi apelują, aby zwracać uwagę na oznakowanie i polecenia policjantów. Jeśli będzie taka potrzeba, w miejscach wzmożonego ruchu lub tam, gdzie będą się tworzyć zatory, funkcjonariusze będą ręcznie kierować ruchem. Pamiętajmy, że gesty i polecenia podawane przez policjanta mają absolutny priorytet.

- Pamiętajmy, aby parkować samochody w sposób nieutrudniający jazdy innym pojazdom, a także w bezpiecznej odległości od innych pojazdów tj. zapewniającej możliwość bezpiecznego wsiadania i wysiadania z pojazdu

- podkreśla Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy kolbuszowskiej policji. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy