Reklama

„Wołyń” już w kinach. Część filmu nakręcona została w skansenie w Kolbuszowej i kościele w Trzęsówce

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

„Wołyń” już w kinach. Część filmu nakręcona została w skansenie w Kolbuszowej i kościele w Trzęsówce - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W piątek (7 października) na ekrany kin wszedł długo wyczekiwany „Wołyń” - Jesteśmy bardzo dumni, że właśnie u nas filmowcy odnaleźli idealne plenery do kilku scen najważniejszej premiery filmowej ostatnich lat – mówi Katarzyna Dypa z Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej.

Film, który wyreżyserował Wojciech Smarzowski, przyciągnął do kin w premierowy weekend blisko ćwierć miliona widzów. W piątek, salę rzeszowskiego kina opuszczała m.in. Agnieszka. - Trudno tak na gorąco powiedzieć, co czuję - powiedziała tuż po seansie. - Pierwsze słowa, które od razu przychodzą mi do głowy to: ból, cierpienie, okrucieństwo, ale i piękna miłość pokazana w „Wołyniu”. To film dla osób o mocnych nerwach. Niektóre sceny były tak drastyczne, że zasłaniałam nie tylko oczy, ale i uszy – dodała.

Więcej w 41 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE