Reklama

Wójt: - Odpowiedź sądu była żadna

Opublikowano:
Autor:

Wójt: - Odpowiedź sądu była żadna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Włodarz Raniżowa od września miał nie uzyskać na swoje pismo odpowiedzi z sądu. Sędzia jednak odpowiedź wystosował. Jaką? I dlaczego wójt uznał, że nie warto o niej informować radnych?

Wójt nie miał racji
Jak powiedział podczas komisji rewizyjnej (27 lutego) wójt Władysław Grądziel, 23 września minionego roku do sądu zostało wystosowane pismo w sprawie zaległości w spłacaniu zasądzonej kwoty, przez byłego wójta Daniela Filę. Nie było to, jak błędnie poinformowaliśmy, ponowienie wcześniejszego pisma, ale kolejna część korespondencji z wymiarem sprawiedliwości. Podczas komisji, obecny włodarz gminy zapewniał radych, że żadnej odpowiedzi na przesłany dokument od sądu nie otrzymał. O tym, że odpowiedź ze strony sądu jednak była, dowiadujemy się od Roberta Stącla, przewodniczącego II Wydziału Karnego Sądu. Jak zaznacza nasz rozmówca, na pismo gminy jego wydział odpowiedział zaledwie kilka dni później – 10 października. Do urzędu trafiło ono z kolei 18 października.

Więcej w 12 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE