Reklama

Wódka w rękach radnych

Opublikowano:
Autor:

Wódka w rękach radnych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radni wzięli się za bary z alkoholem. Do gminy od marca wpłynęło bowiem już siedem podań o zezwolenie na sprzedaż napojów wysokoprocentowych. Czy zapadły w końcu wiążące decyzje?

Na sesji (22 września) po raz kolejny już pojawił się temat przyznania koncesji. Od lat ich liczba jest niezmienna, a radni wydają się mieć problem z podjęciem pozytywnej dla sklepikarzy decyzji. Po raz kolejny w tym temacie więc zawrzało. Przeciwnicy i oponenci alkoholu w poszczególnych miejscowościach gminy starli się w swoich poglądach. Co z tego wynikło?

Siedem wniosków
Zaczęło się niewinnie. Jan Tęcza, obecny na sesji członek działającej przy gminie komisji ds. rozwiązywania problemów alkoholowych, zaprezentował zebranym nierozwiązane kwestie alkoholu. Jak poinformował, w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy do gminy wpłynęło siedem wniosków o pozwolenie na sprzedaż mocniejszych trunków. Jeden z nich złożyły nowo otworzone w Raniżowie delikatesy. Dwa kolejne właścicielka dwóch sklepów z Woli Raniżowskiej. Następne trzy pochodziły od GS z Raniżowa i dotyczyły sklepów w Posuchach, Zielonce i Korczowiskach. Ostatni z wniosków przedstawiła właścicielka małego sklepiku w centrum Raniżowa.

Więcej w 39 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE