Reklama

Wiktoria Babiarz - Jagodnik

Opublikowano: czw, 3 sty 2019 22:21
Autor:

Wiktoria Babiarz - Jagodnik  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom
KRS 0000140007 
cel szczegółowy: "Dla Wiktorii Babiarz"


Zaraz po urodzeniu Wiktorii lekarze stwierdzili u niej kraniostenozę, czyli przedwczesne skostnienie szwów czaszkowych będące następstwem choroby genetycznej – zespołu Saethre-Chotzen. Pierwszą operację Wika przeszła już w 4 miesiącu życia a kolejną w 2012 r. Obie odbywały się w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Lekarze dokonali plastyki sklepienia czaszki, ale zabiegi te okazały się niewystarczające. Czeka ją jeszcze jedna lub dwie operacje, tym razem w Olsztynie z udziałem profesora z Katowic - pisze jej mama Barbara. 

Na platformie PomocSieLiczy.pl trwa zbiórka na rehabilitację Wiktorii planowaną po zabiegu plastyki sklepienia czaszki.
 

 

 


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.