Reklama

Wigilia dla samotnych

Opublikowano:
Autor:

Wigilia dla samotnych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wspólne dzielenie się opłatkiem, życzenia, wspomnienia i podsumowania mijającego roku oraz wigilijna kolacja były w programie spotkania opłatkowego, które miało miejsce w domu parafialnym.

Już po raz kolejny w Raniżowie w domu parafialnym w niedzielne popołudnie (18 grudnia) odbyło się spotkanie wigilijne dla osób samotnych. Na wigilię przybyli mieszkańcy z terenu gminy.

Dla uczestników grudniowego spotkania wystąpił młodzieżowy zespół Lesiaki, który przygotował z tej okazji jasełka. Wszyscy mieli okazję do złożenia sobie świątecznych życzeń i przełamania się opłatkiem. Mogli również zjeść smaczne potrawy wigilijne. Na uroczystości nie mogło zabraknąć oczywiście wspólnego śpiewania kolęd. Ostatnim punktem wigilii było spożycie wieczerzy przy niekończących się rozmowach.

Więcej w 52 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE