Reklama

Wiemy już kto wystąpi na 5. edycji Kolbuszowa 2.0 - konferencji o marketingu internetowym! |WIDEO|

Opublikowano:
Autor:

Wiemy już kto wystąpi na 5. edycji Kolbuszowa 2.0 - konferencji o marketingu internetowym! |WIDEO| - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowa 2.0 to rodzaj wydarzenia, które do Kolbuszowej ściąga przedsiębiorców i pasjonatów marketingu internetowego z całej Polski. Tajemnica tkwi w uważnym doborze prelegentów - specjalistów w swoich dziedzinach. Nadchodząca edycja będzie już piątym razem kiedy Kolbuszowa staje się podkarpacką stolicą e-marketingu. Kogo więc można będzie posłuchać 11 października?

Kolbuszowa 2.0 # 5 - prelegenci

Wachlarz poruszanych tematów będzie różnorodny tak, że każda osoba zainteresowana internetowym wymiarem prowadzenia biznesu i działań w internecie  znajdzie coś dla siebie.

 1. Adrian Gamoń - ceniony konsultant do spraw brandingu i social media. Jest twórcą dwóch unikatowych kierunków podyplomowych na AGH związanych właśnie z marketingiem i social mediami. Nie tylko wystąpi w roli prelegenta, ale i dzień przed konferencją poprowadzi warsztaty z LinkedIn.
   
 2. Anna Ledwoń-Blacha - praktyk mediów społecznościowych, jak również trener i szkoleniowiec w ich zakresie. Autorka wielu artykułów w poczytnych pismach i serwisach branżowych. 
   
 3. Ewelina Podrez - specjalistka w zakresie optymalizacji stron pod kątem SEO i pozycjonowania aplikacji mobilnych.Dzień przed konferencją poprowadzi również warsztaty z pozycjonowania sklepu internetowego.
   
 4. Greg Futyma - konsultant i doradca biznesowy. Założyciel klubu Biznes Cafe Club oraz twórca podcastu Biznes Cafe, w którym rozmawia z inspirującymi ludźmi biznesu o ich drodze do osiągnięcia sukcesu.
   
 5. Krystian Ficek - przedsiębiorca, prezes agencji reklamowej ROXart skupiającej niemal 30 specjalistów w zakresie marketingu.
   
 6. Łukasz Chwiszczuk - ceniony specjalista od reklam w Google, z ponad 10 letnim doświadczeniem oraz trener Google Adwords.
   
 7. Marek Jankowski - autor książek i podcastu “Mała wielka firma”. Od 10 lat rozmawia z przedsiębiorcami o tym jak stworzyć dobrze prosperujący biznes.
   
 8. Piotr Kantorowski - radca prawny specjalizujący się w dziedzinie e-commerce, oraz prawach twórców internetowych.
   
 9. Piotr Michalak - specjalista SEO. Na co dzień zajmuje się pozycjonowaniem serwisów oraz dzieli się wiedzą w licznych szkoleniach. 
   
 10. Piotr Zając - posługując się wieloletnim doświadczeniem wspiera producentów w działaniach e-commerce.Doradza osobom, markom i firmom w skutecznym zaistnieniu w internecie. 
   
 11. Robert Niechciał - ekspert SEO z 15 letnim doświadczeniem miłośnik technologii i stosowania jej na potrzeby SEO.
   

Kolbuszowa 2.0  czyli o “internetach” nad rzeką Nil

- Jak widać po specjalizacjach zaproszonych gości, poruszany zakres tematyki będzie szeroki. Od social media, przez pozycjonowanie po porady dla osób prowadzących lub chcących prowadzić swój biznes w internecie - mówi Paweł Kosmala, organizator i pomysłodawca tego wydarzenia. - Skorzystają nie tylko przedsiębiorcy, czy pracownicy firm związanych ze sprzedażą w internecie, ale i osoby zainteresowane nowinkami ze świata marketingu online - dodaje.

Więcej szczegółów wkrótce.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE