Reklama

Wiadomo już, którzy z wykonawców zajmą się budową ogrodzenia i oświetlenia boiska piłkarskiego w Kolbuszowej Dolnej

Opublikowano:
Autor:

Wiadomo już, którzy z wykonawców zajmą się budową ogrodzenia i oświetlenia boiska piłkarskiego w Kolbuszowej Dolnej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Prace potrwają do końca września. Ile zapłaci za to gmina?

Wykonawcy zadbają o montaż masztów i lamp oświetleniowych oraz linii kablowych zasilających. W planach jest, aby wokół boiska powstało ogrodzenie zewnętrzne wraz z bramami i furtkami. Ponadto za bramkami piłkarskimi zamontowane zostaną nowe piłkochwyty. Wiaty stadionowe dla zawodników mieszczące się na boisku zostaną przeniesione, a plac w ich obrębie  zostanie utwardzony kostką brukową. Oświetlenie oraz ogrodzenie powstaną do końca września. Za ich budowę gmina zapłaci ponad 300 tys. zł.

Na tym nie koniec inwestycji związanych ze sportem. Burmistrz Jan Zuba podpisał umowę dotyczącą budowy oświetlenia boiska treningowego (płyta górna) na stadionie w Kolbuszowej przy ul. Wolskiej. Na odbiór tej inwestycji poczekamy również do końca września. Zaplanowane prace wyniosą ponad 200 tys. zł. 

Jednym z wykonawców, który odpowiedzialny będzie za oświetlenie, jest Zbigniew Guźda z Kosów, właściciel firmy budowlanej "Guźda". Budową ogrodzenia zajmie się inwestor z Pruszcza Gdańskiego May.Pl Sp. z o.o.

TRWA PRZEBUDOWA STADIONU
Obiekt zostanie oddany do użytku w 2020 r. Koszt całości inwestycji to ok. 5 mln zł, z czego 1,5 mln zł dołoży Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE