Reklama

Werynia z nowym dyrektorem

Opublikowano: pt, 17 cze 2016 08:59
Autor:

Werynia z nowym dyrektorem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od 1 września z funkcją dyrektora Pozawydziałowego Zamiejscowego Instytutu Biotechnologii Stosowanej i Nauk Podstawowych Uniwersytetu Rzeszowskiego pożegna się prof. dr. Hab. Marek Koziorowski. Znamy już jego następcę.

Początkiem kwietnia na stronie internetowej Instytutu pojawiła się informacja o możliwości zgłaszania kandydatów na stanowisko jego dyrektora. Taką możliwość, do 22 kwietnia, mieli wszyscy pracownicy i studenci posiadający czynne prawo wyborcze. W sumie wpłynęła tylko jedna kandydatura. Decyzją Instytutowej Komisji Wyborczej z 6 maja to właśnie dr hab. prof. UR Maciej Wnuk, czyli dotychczasowy zastępca dyrektora, od 1 września przez najbliższe cztery lata będzie kierował Instytutem w Weryni.

Więcej w Korso nr 24/15.06.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.