Reklama

WAŻNE. Podszywając się pod Korso MANIPULOWANO informacjami

Opublikowano: śr, 8 kwi 2020 14:14
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Informacja o planowanych kontrolach osób szyjących maseczki NIGDY nie została zamieszczona na portalu Korso Kolbuszowskie - mówi Joanna Serafin, redaktor naczelna. - NIGDY też na ten temat nie wypowiadała się Małgorzata Waksmundzka-Szarek, rzecznik prasowy Wojewody Podkarpackiego - dodaje.

Wracamy do sprawy przerobionej treści posta zamieszczonego na portalu Korso Kolbuszowskie [pisaliśmy o tym tutaj: Kiepski żart z szyjących maseczki. Ktoś się podszywa pod Korso]. Jak się okazuje, w zmanipulowanej treści ktoś zawarł wypowiedź przedstawiciela Wojewody Podkarpackiego, który miał się wypowiedzieć na temat planowanych wizyt kontrolerów. 

- Oświadczamy, że pani rzecznik nigdy na ten temat nie wypowiadała się dla naszego portalu, czy też dla gazety - mówi Joanna Serafin, przedstawicielka Korso Kolbuszowskiego. - Słowa, zacytowane w zmanipulowanym przez kogoś materiale, nigdy nie zostały przez panią Małgorzatę Waksmundzką-Szarek wypowiedziane - dodaje. 

Niestety czyjś głupi żart uderza w osoby, które podjęły się szycia maseczek, jak również w Podkarpacki Urząd Wojewódzki oraz rzecznika wojewody, który przekazuje codziennie wiarygodne informacje dziennikarzom i opinii publicznej na temat sytuacji epidemiologicznej, a także w redakcję portalu korsokolbuszowskie.

- W związku z tym podjęliśmy decyzję o skierowaniu sprawy do policji - dodaje redaktor naczelna. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.