Reklama

Wakacyjna inicjatywa w Spiach. Za rok kontynuacja [FOTO]

Opublikowano: śr, 9 wrz 2020 09:26
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jeszcze w sierpniu grupa nieformalna "Razem", która działa przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Spiach realizowała inicjatywę "Wakacyjne artepomaganie".

Inicjatywa powstała we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Spiach (gmina Dzikowiec). W ramach tego, dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z gminy Dzikowiec i Majdan Królewski, zorganizowano trzydniowe warsztaty:

  • kulinarne
  • rękodzieła artystycznego
  • decoupage

W inicjatywie brało udział łącznie 21 osób.


 

Dodatkowo, na koniec warsztatów odbyło się spotkanie integracyjne w Gospodarstwie Agroturystycznym "Pod Rościuszkiem".

Inicjatywę sfinansowano w ramach projektu "Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2020". Do dyspozycji w ramach umowy była kwota dotacji w wysokości 2960 zł.

- Z niecierpliwością oczekujemy kontynuacji zajęć w przyszłym roku

- możemy wyczytać na funpage SDŚ w Spiach.
 


TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: 20 tysięcy na remont toalet


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.