Reklama

W Wielkiej Brytanii płoną maszty sieci 5G. W powiecie kolbuszowskim powstają kolejne

Opublikowano: czw, 9 kwi 2020 12:00
Autor:

W Wielkiej Brytanii płoną maszty sieci 5G. W powiecie kolbuszowskim powstają kolejne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W Internecie pojawiły się teorie spiskowe, które twierdzą, że wieże komórkowe 5G spowodowały wybuch Covid-19.

Teoria ta zyskuje na popularności w Internecie. W Wielkiej Brytanii stwierdzenia te doprowadziły do ​​podpalenia masztów 5G. Te informacje mówiące, że ​​sieci najnowszej generacji są w pewien sposób odpowiedzialne za globalną pandemię, rozprzestrzeniają się w mediach społecznościowych od dłuższego czasu. Spiskowcy uważają, że sytuacja z koronawirusem zaczęła się w Wuhan, ponieważ miasto zaczęło wprowadzać 5G i rozprzestrzeniało się na inne miasta za pomocą tej technologii. W sieci krąży teoria, według której to 5G jest winne pandemii koronawirusa, w związku z czym doszło do podpaleń wież komórkowych.

W Wielkiej Brytanii kilka wież komórkowych w zeszłym tygodniu stanęło w płomieniach. Zarzuty, że 5G może tłumić układ odpornościowy lub przenosić wirusa, zostały przez naukowców nazwane biologicznie niemożliwe, ale wielu ludzi łatwo daje się zmanipulować materiałom na YouTube.

O kolejnym maszcie planowanym w Kosowach piszemy w najnowszym wydaniu naszego tygodnika Korso Kolbuszowskie. W przyszłym numerze (środa, 16 kwietnia) ukaże się informacja o budowie masztu telefonii również w Dzikowcu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE