Reklama

W siedmiu miejscach, na terenie powiatu kolbuszowskiego, pojawią się siłownie plenerowe

Opublikowano:
Autor:

W siedmiu miejscach, na terenie powiatu kolbuszowskiego, pojawią się siłownie plenerowe - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trzem gminom (Kolbuszowa, Cmolas i Raniżów) oraz powiatowi udało się pozyskać pieniądze na powstanie Otwartych Stref Aktywności (OSA).

Siłownie plenerowe wraz ze strefą relaksu, czyli wersje podstawowe, zlokalizowane zostaną w Kolbuszowej Dolnej obok budynku wielofunkcyjnego, w Kolbuszowej Górnej na terenie obok szkoły, w Raniżowie przy ul. Wolskiej oraz w Woli Raniżowskiej przy świetlicy wiejskiej.

Z kolei bardziej rozbudowane obiekty, z dodatkowym placem zabaw o charakterze sprawnościowym, powstaną w Kolbuszowej przy ul. Bora Komorowskiego oraz przy kolbuszowskim Liceum Ogólnokształcącym.

Z takiej rozbudowanej inwestycji będą się cieszyć również mieszkańcy Cmolasu, gdzie tego typu obiekt zlokalizowany zostanie przy Ośrodku Wypoczynku i Rekreacji.


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE