Reklama

W mieleckim szpitalu znów można rodzić

Opublikowano:
Autor:

W mieleckim szpitalu znów można rodzić  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na Oddziale Położnictwa i Ginekologii Szpitala Specjalistycznego w Mielcu znów będzie można rodzić rodzinnie, co do tej pory uniemożliwiała sytuacja epidemiologiczna związana z COVID-19. Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa nie są już niezwykle istotne.

Mielecki szpital specjalistyczny ponownie uruchamia możliwość porodów rodzinnych. Warto zaznaczyć, że cały czas obowiązuje specjalny reżim sanitarny związany z profiaktyką COVID-19. 

- Oczywiście porody rodzinne muszą odbywać się zgodnie z określonymi zasadami higieny i epidemiologii. Osoby, które zdecydowały się na porody rodzinne muszą mieć wykonany test na covid-19, który nie może być starszy niż 5 dni w dniu porodu. Tak więc najpierw trzeba ustalić z lekarzem ginekologiem-położnikiem planowany termin rozwiązania, a następnie udać się do punktu pobierania badania materiału biologicznego, który mieści się przy Poradni Chorób Zakaźnych w mieleckim szpitalu. Działa on od poniedziałku do piątku od 7.30 do 9.30. - mówi lek. Magdalena Krępa, zastępca dyrektora szpitala ds. lecznictwa.

Jeśli nie ma przeszkód, by osoba towarzysząca mogła wziąć udział w porodzie rodzinnym, musi pamiętać o   CZYTAJ DALEJ >>  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE