Reklama

W Mechowcu powstaje obiekt sportowy, na którym będzie można zagrać m.in. w piłkę nożną, tenisa, siatkówkę oraz korzystać z toru do nordic walking

Opublikowano:
Autor:

W Mechowcu powstaje obiekt sportowy, na którym będzie można zagrać m.in. w piłkę nożną, tenisa, siatkówkę oraz korzystać z toru do nordic walking - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Już widać, że prace posuwają się do przodu i w niedługim czasie będzie można rozegrać pierwszy mecz. Przypomnijmy, że inwestycja pochłonie prawie 800 tys. zł. Przetarg na budowę wygrała firma Rembisz z Zielonki.

Wykonawca zaproponował 798 964,95 zł za budowę boisk. Zakończenie prac przewidziane jest na koniec października. Została wyłożona już sztuczna trawa, postawione są słupy ogrodzeniowe i przygotowana została nawierzchnia pod budowę boiska do gry w tenisa i siatkówkę.

Uczniowie i nie tylko cieszą się z nowego obiektu, na którym będą mogli szlifować swoje sportowe umiejętności. - Może jeszcze w tym roku zagramy na boisku - cieszy się jeden z uczniów. Mieszkańcy mają nadzieję, że ich dzieci i oni sami będą mogli już niebawem wejść na obiekt i cieszyć się z nowej inwestycji wsi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE