Reklama

Reklama

W Majdanie Królewskim wybrali firmę

Opublikowano: 19 października 2019 15:00
Autor:

W Majdanie Królewskim wybrali firmę  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wiemy już, kto został wykonawcą inwestycji polegającej na remoncie czterech dróg gminnych.

Najkorzystniejszą, bo najtańszą ofertę przedstawiło Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Drokam z Piaseczna - 4 mln 637 tys. 100 zł i to ono zostało wybrane na wykonawcę zadania. Pozostali czterej oferenci wycenili, że to samo zadanie będzie kosztować więcej pieniędzy.

W ramach przetargu rozbudowana zostanie droga gminna Krzątka pod Sosną – Buczki. Kontynuowana będzie także budowa drogi gminnej w Krzątce "Ciepucha. Kolejną z inwestycji będzie budowa drogi gminnej w Komorowie na działce 445 oraz budowa drogi gminnej w Majdanie Królewskim - ul. Strażacka, strona zachodnia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.